fallback-image

Koszt jaki poniesiemy za wynajęcie autolawety będzie uzależniony od bardzo wielu elementów.

Jeżeli nieszczęśliwym zrządzeniem losu będziemy uczestnikami wypadku na drodze, a nasz samochód nie nadaje do dalszej jazdy, musimy zdecydować się na wynajem autolawety. Pamiętajmy, by, zanim zatelefonujemy do spółki zapewniającej tego typu pomoc, dowiedzieć się, czy pomoc drogowa tego typu nie obejmuje wykupionego przez nas ubezpieczenia. W takim przypadku rzecz jest bardzo prosta ponieważ wystarczy skontaktować się z ubezpieczalnią.

 

W sytuacji kiedy jesteśmy zmuszeni sami sobie dać radę, koszt jaki poniesiemy za wynajem autolawety warszawa będzie zależny od bardzo wielu czynników. Do najważniejszych trzeba z pewnością zaliczyć odległość jaką przejedzie pojazd, aby do nas dotrzeć oraz czas załatwienia całej pomocy, uwzględniający przyjazd na miejsce, odpowiednie zabezpieczenie samochodu na lawecie oraz przetransportowanie we wskazane miejsce. Wysokość poniesionych kosztów będzie też zależna od ładowności pojazdu oraz od tego, ile pojazdów brało udział w zdarzeniu. Jeśli na przykład trzy auta wymagają transportu do zbliżonych miejsc, wówczas pomoc drogowa może być udzielona wszystkim uczestnikom równocześnie, przy sporym ograniczeniu wydatków.

 

Warto zdawać sobie sprawę, że nie tylko i wyłącznie parametry lawety będą miały znaczenie dla kosztów usługi, ale też gabaryty a także ciężar uszkodzonego auta. Zapoznajmy się w tym momencie z kilkoma danymi cyfrowymi. Kwota kompleksowej usługi często zamyka się w przedziale od 250-400 pln. Dodatkowe opłaty, w wysokości około trzech zł za kilometr, musimy ponieść, jeżeli wynajmiemy autolawetę w firmie znajdującej się w dużej odległości od miejsca kolizji.

admin

Related Posts

fallback-image

W ciągu godzinki podjedzie po nasz samochód laweta.

fallback-image

Można zabezpieczyć swojego pupila od wypadków losowych.

fallback-image

Obecnie nadawanie przesyłek odbywa się na porządku dziennym.

fallback-image

Prawdziwy komfort psychiczny zagwarantuje wam kupienie ubezpieczenia.

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *