Bardzo fajną opcją jest etui w formie pokrowca z specjalną klapką.

Telefon, a właściwie smartfon to jedna z rzeczy, z której korzystamy nie tyle dzień w dzień, a przez całą dobę. Dlatego tak ważna jest właściwa ochrona smartfona, szczególnie przed uszkodzeniami , które są spowodowane upadkami. Nawet jeśli smartfone upadnie na tyle niegroźnie, iż nie dozna żadnych dużych uszkodzeń, nie oznacza to, że nie pojawiły się małe uszkodzenia. Kilka takich niegroźnych wypadków może stopniowo powodować coraz to gorszą jakość pracy telefonu. Wtedy okazuje się, że w pierwszym roku użytkowania nagle nasze urządzenie samo się wyłącza lub zacina.

Bardzo często wtedy winą za taki stan obarczamy producenta urządzenia. Jednak awarie wynikające z licznych upadków wywołują szkody. Dlatego że szkód wynikłych z licznych upadków nie możemy uniknąć, powinno się zabezpieczyć swój sprzęt w jak najlepszy sposób. Ten sposób to prawidłowo dobrane etui na smartphona. Niewątpliwienajlepszą opcją jest etui pokrowiec z klapką, jaka zasłania ekran z przodu. Etui, jeśli jest wykonane ze skóry, z powodzeniem zabezpieczy nasze urządzenie w trakcie upadku. Poza tym jest wygodne w użytkowaniu. Przeglądając globalną sieć lub odpowiadając na wiadomości możemy zawsze przysłonić ekran telefonu klapką bez przymusu wyłączania go.

Jest to wygodne zwłaszcza w miejscach publicznych lub w pracy. Co więcej pokrowiec na telefon posiada specjalną kieszonkę na karty płatnicze lub wizytówki. A zatem taki pokrowiec z klapką na magnez stanowi wspaniałą ochronę Twojego telefonu szczególnie będąc w zestawie z dobrym hartowanym szkłem. Szkło hartowane jest także niezbędne, niezależnie od tego jakie etui na komórkę mamy. Rzadko zdarza się tak by rysy powstawały zarówno na hartowanym szkle jak i na ekranie komórki. Gdy klienci przynoszą uszkodzone telefony do reklamacji, zniszczone jest tylko szkło, a nie ekran smartfona. Natomiast w taki sposób wiemy, że telefon został zepsuty mechanicznie i pomimo braków śladów użytkowania na ekranie, producent lub sklep ma możliwość odmówić bezpłatnego przeglądu w ramach gwarancji. Oczywiście można zakupić etui będące w formie obudowy na smartfona. Takie także znakomicie chroni, jednakże ekran telefonu nie jest już w takim stopniu zabezpieczony. Tutaj dobrej jakości hartowane szkło posiada znacznie większe znaczenie. Jeśli nie jesteś cholerykiem a telefon nie spada Ci zbyt często to to wyjście może być najlepszą opcją.

Dobrej jakości tego rodzaju etui na telefon jest zrobione z miękkiego materiału, jaki amortyzuje upadki telefonu. Najczęściej są to obudowy z gumy, dodatkowo wzmocnione po rogach. Finalną kwestią , która dotyczy wyboru etui na telefon jest dobranie wzoru i koloru. Na rynku dostępnych jest multum modeli. Jest możliwość dosłownie zaprojektować spersonalizowane oraz zamówić zrobnienie etui z takim właśnie wzorem. Opłaca się skorzystać z tej opcji, ażeby być w pełni zadowolonym. Komórka to coś, na co spoglądamy dzień w dzień i musi się nam bardzo podobać.

Etui na telefon Huawei to też bardzo dobra opcja zasłonięcia potencjalnych znaków starości posiadanego przez nas smartfona, takowych jak rysy, czy obicia. Takie jednakże powstają zazwyczaj, jeżeli korzystamy ze smartfona bez żadnej osłony.