fallback-image

Figurki z poniektórych serii osiągają kosmiczne kwoty.

Figurki winylowe z dużymi i kanciastymi głowami to znak rozpoznawczy firmy Funko pop. Seria Pop! jest na dzień obecny rozpoznawalna na całym świecie. Co się kryje za niezwykłą popularnością kolekcjonerskich figurek firmy Funko Pop!?

Figurki kolekcjonerskie Funko Pop!

Funko to amerykańska marka, którą założono w 1998 roku. Aktualnie jest jednym z największych producentów figurek jak również różnych innych rzeczy dla kolekcjonerów. Kolekcjonerskie figurki Funko Pop! przyciągają uwagę klientów swoim charakterystycznym wyglądem. Są zrobione z sztucznego tworzywa – winylu. Te figurki mają bardzo duże, kanciaste głowy, jakie w połączeniu z nieco mniejszymi korpusami utworzyły rozpoznawalne zestawienie. Niesamowicie dokładne wszystkich najmniejszych elementów to ich wielki atut. Cała kolekcjonerska figurka umieszczana jest w eleganckim pudełku , które ma dodatkowo okienko – lepiej go nie wyrzucać, bo figurka może wtedy stracić na swojej wartości. Tym, co spowodowało, że kolekcjonerskie figurki Pop! stały się tak znane, jest ich ekskluzywność a także nawiązanie do pop-kultury. Dzięki temu nie tylko pobudzają pasję do kolekcjonerstwa, ale także potrafią być świetnym wyjściem na lokowanie kapitału. Figurki z niektórych serii osiągają astronomiczne kwoty na przeprowadzanych aukcjach. Przedsiębiorstwo na bieżąco wprowadza kolejne serie kolekcjonerskich figurek, wśród których właściwie każdy ma możliwość odnaleźć dla siebie coś ciekawego.

Figurki Funko Pop! sprzedawane są w licencjonowanych seriach, dzięki temu wielbiciele animacji, filmów, seriali, gier komputerowych, komiksów, a także piosenkarzy czy aktorów mają szansę bez problemu zebrać kolekcję ulubionych postaci.

W gronie popularnych serii Funko Pop! zaliczamy: Harry Potter,Gra o Tron, Star Wars, Rick & Morty Disney: Toy Story, Kraina Lodu, Król Lew, Mała Syrenka i wiele innych , Marvel: Avengers jak również Iron Man, Thor, Hulk oraz inni , z DC Comics: Superman, Batman, Wonder Woman a także inni ,Dragonball Z, Overwatch, Władca Pierścieni

Dostępne są również figurki kolekcjonerskie Pop, które prezentują znane osoby, na przykład wynalazców, piosenkarzy, aktorów. Własne figurki mają m.in. królowa Elżbieta II oraz książę Harry, Albert Einstein, Leonardo da Vinci, Alfred Hitchcock, Jaś Fasola.

 

 

Jeżeli chodzi o popularność figurek Funko Polska też ma zapalonych kolekcjonerów, którzy stale powiększają własne kolekcje o kolejne egzemplarze. Obecnie figurki Pop! dostępne są w wielu punktach sprzedaży. Można nabyć je w hurtowniach z zabawkami dla dzieci, sklepach z filmami, muzyką, grami komputerowymi. Jednak najszerszy asortyment czeka na nas w sklepach internetowych a ponadto na różnych aukcjach – tam można dostać niedostępne już egzemplarze. Średni koszt za figurkę firmy Funko Pop! to mniej więcej pięćdziesiąt pięć złotych, ale niektóre produkty z limitowanych edycji osiągają od 100 zł do nawet ponad 300 zł. By kupić je taniej, powinniśmy porównywać propozycje pomiędzy wieloma sklepami i czekać na promocje.

admin

Related Posts

fallback-image

Troska o wygląd auta to też troska o wygląd jego opon.

fallback-image

Świetnym pomysłem są szafy metalowe do biura.

fallback-image

Pracę kamieniarza w znacznym stopniu ułatwiają maszyny i różnorodne urządzenia.

fallback-image

Nikt z nas nie nosi ciągle tych samych ciuchów.

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *