Kobiety uwielbiają chwalić się swoimi nowymi związkami w internecie.

Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko namowom nauczycieli do tego, by wytrwale się uczyć, lecz także namowom naszego serca. Mija nas na korytarzach niemała ilość koleżanek przecudnej urody. Czasami, mając niesamowite szczęście, możemy mieć taką piękną pannę w klasie. Próbujemy szczególnych chwytów, flirtów, rozbudowanych intryg, ażeby tylko udało się przyciągnąć tej wyjątkowej dla nas osoby. W końcu możemy ogłosić sukces. Jesteście parą, ale coś się między wami nie układa. Rozstajecie się, co daje pewną ulgę, ale po niedługim czasie okazuje się, iż nie potrafimy o niej zapomnieć. Powstaje więc problem: jak odzyskać byłą dziewczynę?

Powinniśmy w takich sytuacjach działać metodycznie. Bardzo istotnym kłopotem jest powód rozstania. Ciężko jest wrócić do byłej, w momencie kiedy zdradziliśmy ją z inną. Należy koniecznie wówczas odzyskać znowu jej zaufanie, a to droga przez mękę i nie w każdej sytuacji kończy się powodzeniem. Rzecz jest znacznie łatwiejsza, jeżeli rozstaliście się, kiedy uczucie nie było tak mocne jak na początku a także coś się zmieniło. Wtedy wystarczy, że po pewnym czasie znowu się spotkamy, a znowu zaiskrzy. Czasami jednak powinniśmy początkowo dowieść, iż zaszła w nas bardzo duża zmiana. Powód rozstania jest więc kwestią bardzo ważną! Potem ustalamy, jaki jest status naszej byłej. W szkole możemy to ustalić niezwykle szybko, bowiem przenigdy nie brakuje osób, które doniosą nam o nowym związku naszej byłej dziewczyny. Jeśli nie mamy takowych ważnych informacji od przyjaciół, zostaje nam zawsze twitter, facebook albo inne portale, z których, korzysta. Kobiety lubią chwalić się swoimi nowymi związkami w sieci. Portale społecznościowe pomagają nam również oszacować nastrój byłej kobiety. W momencie gdy publikuje cytaty filozofów, refleksyjne teksty i zdjęcia, to dobra nasza!

Cały czas tęskni i wyczekuje na twój krok. Będziemy mogli wówczas się odezwać neutralnie a także próbować bardzo delikatnie oraz z wyczuciem odzyskać na początek jej zaufanie, a w późniejszym czasie także jej serce. Natomiast jeśli wrzuca fotki z zabaw, ukazujące, jak bardzo dobrze się bawi, to oznacza, że chce o nas zapomnieć jak najszybciej się da. Możemy wówczas delikatnie odwdzięczyć się tym samym (ale bez przeginania!). Na pewno szybko rozpocznie z nami brutalną rozmowę przez sms-y! Jej poruszenie może stać się naszym sprzymierzeńcem, kiedy będziemy je potrafili w odpowiedni sposób wykorzystać i ukierunkować. Takie emocje to oznaka wielkiego zaangażowania. Warto pamiętać o tym fakcie! Jako były chłopak znamy naszą byłą dziewczynę. Powinniśmy wiedzieć w jaki sposób się zachowuje, gdy jej przykro. Wiemy, co może nas czekać kiedy odezwiemy się po rozstaniu. Zazwyczaj dziewczyny mają bardzo drapieżny charakter, więc też musimy zademonstrować pazurki, równocześnie zapewniając gotowość do ich schowania.

Powinniśmy mieć na względzie, że decyzja ostateczna co do ewentualnej wspólnej przyszłości, niestety, zazwyczaj zależy od tej drugiej, piękniejszej strony. Jakichkolwiek jednakże manewrów byśmy nie stosowali, to i tak najbardziej istotne jest łączące nas uczucie. Jeżeli to był poważny związek, dla którego możemy bardzo dużo poświęcić, to wystarczy to ukazać naszej byłej dziewczynie – pokazać, że żar naszej miłości jest utrzymywany wyłącznie dla niej!