fallback-image

Dobrymi wyborami kancelarii wydają się duże kancelarie.

Notariusz – prawnik sporządzający akty stosowania prawa. Świadczy pewnego rodzaju pomoc w kwestii prawnej. Człowiek pełniący tę funkcję często znany jest jako rejent, niekiedy także jako sędzia. To wynika z zarysu historycznego tej właśnie pracy. Taka osoba upoważniona jest do owej funkcji przez Ministra Sprawiedliwości, będąc osobą zaufania publicznego. Pracę notariusza reguluje ustawa ,prawo o notariacie”. Notariusz pod żadnym pozorem nie może dokonywać aktów notarialnych , które dotyczą m.in jego bliskich, gdyż grozi mu za to utrata możliwości wykonywania zawodu oraz kara pozbawienia wolności.

 

Notariusz dokonuje bardzo wielu czynności, sporządza akty notarialne, sporządza dokumenty, różnego rodzaju poświadczenia, spisuje protokoły, zajmuje się składaniem wpisów do ksiąg wieczystych. Jaka kancelaria notarialna, którą wybrać? Zielona Góra to miasto w którym odnaleźć możemy wiele osób, które specjalizują się w sprawach notarialnych, kogo zatem powinniśmy wybrać? Najlepiej w trakcie wyboru kierować się dziedziną, w jakiej dobrze odnajduje się dany notariusz. Informacje na ten zagadnienie zasięgnąć możemy wpisując nazwisko danego prawnika w internecie, posiłkując się pomocą bliskich przyjaciół, lub dzwoniąc od razu do zielona góra notariusz.

 

Ważne, aby notariusz posiadał praktykę w sprawach zbliżonych do naszej np. jeśli kancelaria dobrze zatroszczyła się o naszych znajomych, wykonując akt notarialny ich nieruchomości, możemy być całkowicie spokojni o nasze sprawy. Dobrymi wyborami w tej kwestii zdają się większe kancelarie, mające więcej notariuszy, którzy zazwyczaj są specjalistami w sprawach jednego typu, wykonując zlecone im zadania bardzo dokładnie. Wielokrotnie duże kancelarie notarialne, mające lepszą renomę, nie wiążą się z wyższą ceną.

admin

Related Posts

fallback-image

Troska o wygląd auta to też troska o wygląd jego opon.

fallback-image

Świetnym pomysłem są szafy metalowe do biura.

fallback-image

Klocki dają same dobro.

fallback-image

Perfumy przedsiębiorstwa Zwegrodzki sprawią, że od teraz każda chwila będzie niezapomniana.

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *