fallback-image

Nad miastem unoszą się cudowne lasy, które troszczą się o jakość powietrza.

Od długiego czasu marzy się Wam urlop w górach, ale obawiasz się tłumów ludzi i tłoku? Bardzo dobrym pomysłem na taki odpoczynek będzie urlop w Rabce-Zdrój, miejsce słynące z świetnych atrakcji zarówno latem jak również zimą. Jest to niewielka uzdrowiskowa miejscowość zlokalizowana w województwie małopolskim, w bajecznej kotlinie rabczańskiej u podnóża Gorców i Pasma Babiogórskiego. Nad miasteczkiem unoszą się cudowne lasy, które dbają o jak najlepszą jakość powietrza i zabezpieczają miasteczko przed lodowatym wiatrem – co znaczy, że zimy są w zasadzie łagodne.

 

Poza rozmaitymi szlakami górskimi oraz wspaniałymi zabytkami zagórzańskiej kultury, miasteczko słynie zwłaszcza z ponad stuletniego uzdrowiska, które specjalizuje się w leczeniu chorób oddechowych a także alergii. Znajdziemy tutaj też od niedawna słynną tężnie solankową – znakomitą i naturalną inhalacje do której stosuje się solanki jodowo-bromowe. Ciekawą atrakcją jest również znany Park Rozrywki Rabkoland, który zachwyci w szczególności najmłodszych wczasowiczów. Czy zaznasz tutaj nudy zimą? Oczywiście, że nie. W Rabce są rozmaite wyciągi a także trasy narciarskie, wieża widokowa oraz dodatkowo Centrum Świętego Mikołaja.
Warto zatem zainteresować się tym, co oferują nam domki Rabka Zdrój. Przede wszystkim są to obiekty całoroczne, co znaczy, iż podczas zimy pokoje są ogrzewane. Z racji, iż jest to małe miasteczko – domki zlokalizowane są w niezwykle cichych oraz spokojnych miejscach,  zazwyczaj ze zjawiskowymi widokami na przykład na Babią Górę. Częstokroć wyjeżdżamy z myślą, żeby spędzić swój czas na świeżym powietrzu – bardzo częstym atutem miejsc noclegowych w miejscowości Rabka Zdrój są więc place zabaw dla dzieci, miejsce na rozpalenie grilla albo ognisko, ogromne sady z owocami czy także boiska.

Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą.

admin

Related Posts

fallback-image

Troska o wygląd auta to też troska o wygląd jego opon.

fallback-image

Świetnym pomysłem są szafy metalowe do biura.

fallback-image

Pracę kamieniarza w znacznym stopniu ułatwiają maszyny i różnorodne urządzenia.

fallback-image

Nikt z nas nie nosi ciągle tych samych ciuchów.

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *