fallback-image

Sukienki na przyjęcie weselne

Co włożyć na przyjęcie weselne? – bez względu na to, czy jesteś gościem, czy też masz przed sobą wybór sukni dla świadkowej, nie jest to łatwy wybór. Artykuł został opracowany przez jagusiowamoda.pl

Zatem w trakcie wyboru sukni na przyjęcie weselne warto pamiętać o kilku ważnych zasadach.

Przede wszystkim, tradycyjnie suknia na wesele nie powinna być w kolorze białym – to bowiem kolor zarezerwowany dla panny młodej, nawet jeśli zdecyduje się na sukienkę w innym kolorze.
Wiele osób główkuje również, czy wypada założyć na przyjęcie weselne suknię w kolorze czarnym. Tradycyjnie – nie, bo czerń zwykle kojarzy się z żałobą. Dzisiaj jednak odchodzi się od tej zasady. Czarna sukienka na przyjęcie weselne wyglądać może na miejscu, jeśli rozjaśnimy ją ją barwnymi dodatkami – np. czerwonymi lub różowymi.
Warto natomiast w przypadku sukni na wesele wybrać inny kolor – jeżeli już wolisz ciemne barwy, może być to odcień granatu, butelkowa zieleń albo kolor bordowy.

Pamiętaj również, że sukienka na wesele musi być suknią elegancką albo koktajlową. To jedna z tych okazji, na których zdecydowanie lepiej również błyszczeć elegancką suknią niż seksapilem, żeby nie osiągnąć za bardzo wyzywającego stroju.
Wybór sukienki dla druhny rządzi się identycznymi prawami – powinna być elegancka, a zwłaszcza nie może przyćmić stroju młodej pani. Poprzez to warto wybierać taki strój w porozumieniu z młodą panią.

Dość znaczna część panien młodych niewątpliwie może posiadać życzenie, żeby spódniczka dla druhny pasowała do kolorów przewodnich uroczystości weselnej. Powinno się to uszanować – to przecież dzień pary młodej, a jako świadkowe z pewnością również chcecie, ażeby wszystko pasowało idealnie.

admin

Related Posts

fallback-image

Windy osobowe są na dzień dzisiejszy standardem.

fallback-image

Dysfunkcje, choroby, urazy utrudniają nam normalne życie.

fallback-image

Pewnych środków nie powinno się ze sobą łączyć.

fallback-image

Markowa odzież jest przede wszystkim znana z jakości oraz oryginalności.

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *